Depozytor one-shot o ruchu w trzech płaszczyznach (3D)

Technologia one-shot opiera się na zsynchronizowanym wtryskiwaniu do formy nadzienia i otoczki, a stosowane urządzenie może oferować ruch w trzech płaszczyznach.

Najbardziej wszechstronna maszyna dla nowoczesnych producentów wyrobów czekoladowych

Depozytor MINOS-9 3D firmy Hacos służy do produkcji wyrobów metodą one-shot z wykorzystaniem ruchu w trzech płaszczyznach. Funkcja ruchu 3D dodaje dodatkową oś przesunięcia do taśmy depozytora, w efekcie uzyskując ruch w 2 osiach. Dzięki temu depozytor będzie pozwalał na dekorowanie produktów czekoladą.

Interfejs z ekranem dotykowym ma zainstalowaną nowszą wersję oprogramowania Hacos Chococad, która pozwala na łatwe projektowanie wzorów i form na ekranie depozytora lub zewnętrznym komputerze PC. O funkcję 3D można rozszerzyć większość wersji systemu MINOS 2D.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Ruch w trzech wymiarach
  • Nowa wersja oprogramowania Hacos Chococad
  • Łatwe projektowanie na ekranie depozytora lub zewnętrznym komputerze PC
  • Możliwość zmodernizowania większości wersji systemu MINOS 2D z rozszerzeniem o funkcję 3D

Zastanawiasz się, czy to urządzenie będzie właściwe dla Twojego przedsiębiorstwa? Przeczytaj więcej na temat urządzeń do wytwarzania czekolady lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Możesz także dowiedzieć się więcej o innych urządzeniach dla przemysłu spożywczego.

 

Hacos designs, develops, builds and installs machines for chocolate processing. From moulding and tempering to enrobing machines and cooling tunnels, spinning machines, including all peripheral equipment. Hacos specialises in the middle range capacities: Semi-automatic but still very flexible chocolate machines.