Zaawansowany system kontroli resztek cieczy

Zaawansowany i łatwy w użyciu system inspekcyjny, który eliminuje ryzyko pozostałości cieczy, wody lub reszek napoju w butelkach z recyklingu.

Supernowoczesna inspekcja butelek pod kątem pozostałości roztworów o właściwościach żrących

Zasadniczą funkcją Miho LC2 jest inspekcja butelek pod kątem obecności pozostałości substancji na bazie wody, a w szczególności roztworów o właściwościach żrących. Proces inspekcji cechuje wysoki poziom rozróżnialności i precyzji. Nawet jeżeli butelki są tylko zwilżone roztworem o właściwościach żrących, system wykrywa je jako wadliwe, przy czym w zależności od ustawień możliwe jest takie skonfigurowanie czułości, że dowolna ilość wody w obrębie milimetra może być tolerowana.

Ten zaawansowany system kontroli pozostałości cieczy, oprócz roztworów żrących kontroluje także inne obszary – takie jak wykrywanie metali na nakrętce lub podstawie butelki.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wykrywanie metalu na nakrętce lub podstawie butelki
  • Wysoki poziom i precyzja rozróżniania
  • Inspekcja butelek
  • Możliwość dopuszczania obecności wody w butelce w warstewce o grubości do jednego milimetra

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.