Wytwornica pary czystej

Para czysta jest stosowana w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologii głównie do sterylizacji, wytwarzania wody do przygotowywania zastrzyków oraz nawilżania pomieszczeń czystych.

Kompaktowa wytwornica pary używanej w produkcji farmaceutycznej

Wytwornica PSG firmy Telstar Life-Sciences cechuje się budową oferującą doskonałą wydajność wytwarzania pary niezbędną w produkcji farmaceutycznej.

Składa się ona z pionowego zbiornika ciśnieniowego w formie podzielonej na dwie części kolumny. Część dolna składa się z rurowego wymiennika ciepła z podwójnym dnem sitowym, połączonym w górnej części z komorą rozprężną lub kolumną rozdzielającą, umożliwiającą przepływ pary do góry i zapobiegającą wydostawaniu się kropelek wody z komory.

W celu poprawy wydajności energetycznej do zbiornika wymiennika wprowadzana jest podgrzana wstępnie woda, która następnie ulega odgazowaniu. System jest dostarczany w formie kompaktowej jednostki na ramie technologicznej, a wszystkie jego elementy są łatwo dostępne.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wykonanie higieniczne
  • Solidność i niezawodność
  • Bezpieczeństwo i łatwość obsługi
  • Gwarancja jakości

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.