Wytłaczarka do mas piekarniczych

Szukasz sposobu na wyprodukowanie jak największej liczby produktów wyciskanych / aplikowanych, ale nie chcesz rezygnować z jakości i wszechstronności? Opracowano tradycyjne rozwiązania zapewniające najlepsze wyniki dla wąskiego zakresu mas. Kompromisem w ich przypadku jest brak wszechstronności, co przekłada się na dłuższy czas zwrotu dla takich rozwiązań, które spełniają tylko jedną funkcję. Najnowsze uniwersalne rozwiązania pozwolą osiągnąć doskonałe rezultaty dla szerokiego zakresu mas dzięki największemu wyborowi procesów wytłaczania i osadzania.

W pełni modułowa wytłaczarka i najwyższej jakości depozyty do pracy z najszerszym wyborem mas

Maszyna Aasted Alice skonstruowana jest wokół elastyczności aplikacji i korzyści i oferuje doskonałe wyniki przy użyciu szerokiej gamy mas.

Głowica maszyny Alice może być ustawiana ręcznie za pomocą automatycznego ruchu pionowego, lub może być automatycznie przesuwana w pionie i poziomie. Opcje pojedynczej, podwójnej lub potrójnej głowicy oznaczają wytwarzanie produktów od maksymalnie trzech mas.

Aby zminimalizować przestoje związane z konserwacją, czyszczenie lub zmianę produktu Alice, można łatwo zdemontować całą jednostkę aplikacyjną w celu przepłukania po wyjęciu linii. Wszystkie części zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem lekkości, łatwości odczepiania i manewrowania dla maksymalnej wydajności. Dzięki specjalnym narzędziom możliwe jest również czyszczenie bez demontażu z linii.

Narzędzia Aasted QuickShift umożliwiają deponentom Alice tworzenie niesamowitej gamy produktów za pomocą prostej procedury zmiany. Opcje obejmują możliwość równoczesnej produkcji produktów dwukolorowych, wycinanie dużych dodatków, aplikację sekwencyjną, aplikację z obrotem i wiele innych. Ponadto możliwe jest tworzenie całkowicie dostosowanych narzędzi dostosowanych do konkretnych wymagań.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

  • Pełna dokładność i kontrola gwarantuje najwyższą jakość produktów końcowych
  • Szeroka gama opcji wytłaczania i aplikacji, a także konstrukcja przystosowana do pracy z szeroką gamą mas sprawia, że ​​maszyna ma doskonały stosunek ceny do wydajności w wielu różnych sytuacjach
  • Zestaw narzędzi QuickShift i całkowicie odłączany moduł wytłaczania / zachodzenia na siebie oznacza skrócenie czasu przejścia dla innego produktu i czyszczenie
  • Można go dostosować do potrzeb – możliwość dodawania kolejnych głów w przyszłości w miarę rozwoju nowych produktów

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.