Wysokowydajny sortownik wagowy dla tabletek i kapsułek

Wybór sortownika wagowego o elastycznych możliwościach, który może pracować z produktami o różnym kształcie i wielkości pozwoli zmniejszyć koszty zakupu i poprawić wydajność produkcji. Taka wszechstronność bez potrzeby wymiany części urządzenia jest teraz dostępna w urządzeniach do produkcji na dużą skalę.

Łatwy w użyciu, wszechstronny sortownik wagowy do produkcji na dużą skalę

SADE SP440 firmy CI Precision jest sortownikiem wagowym o wysokiej dokładności i łatwości obsługi. Oferuje obsługę wszystkich form i dawek dla środowisk produkcyjnych w dużej skali. Ponadto jest wyposażony w pojedynczy, 150-litrowy zasobnik wejściowy na produkty i 4 kanały ważące do pracy z wydajnością do 22 000 sztuk produktu na godzinę oraz łatwy w obsłudze interfejs operatora. Dzięki niemu sortownik SADE SP440 cechuje się dokładnością na poziomie +/- 2 mg.
Zaprojektowany pod kątem wszechstronności sortownik SADE SP440 może pracować z szeroką gamą tabletek i kapsułek, a przestawienie między ich rodzajami nie wymaga wymiany części mechanicznych. Urządzenie SADE waży tabletki o wielkości do 20 x 24 mm oraz kapsułki o wielkości od 5 do 00 (możliwość dostosowania do pracy z większymi rozmiarami). Oprócz tego urządzenie można szybko i łatwo rozmontować w celu czyszczenia lub dezynfekcji.

Urządzenie pozwala na odzyskanie „dobrych” produktów z partii odrzuconej na podstawie ciężaru. To oznacza oszczędzanie cennego produktu i generowanie mniejszej ilości odpadów. Sortownik rejestruje wszystkie operacje i może drukować sprawozdania na podłączonej drukarce lub przesyłać je do komputera PC.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Sortowanie szerokiej gamy dawek bez przestojów na wymiany części
  • Nadaje się do pracy ciągłej z wydajnością do 500 000 sztuk produktu na 24 godziny
  • Zużywa produkty odrzucone ze względu na ciężar, zmniejszając poziom strat
  • Waga CI Precision o wysokiej dokładności
  • Konstrukcja zgodna z GMP, wszystkie elementy kontaktujące się z produktem ze stali nierdzewnej lub tworzywa PEEK

 

CI Precision (http://www.ciprecision.com) manufacturers world-leading solutions for weight sorting of capsules and tablets for R&D and small-scale production.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
CI Precision weight checking brochure.pdf application/pdf 0.31 MB