Wysoce precyzyjny rentgenowski regulator poziomu napełnienia

Szybki i wysoce precyzyjny system RTG do inspekcji nieprzezroczystych pojemników od wewnątrz (puszki lub kartony wyłożone folią aluminiową).

Supernowoczesny inspektor poziomu napełnienia pojemników i butelek z warstwą folii

Newton X2Z firmy Miho, to rentgenowski inspektor napełnienia poziomu, służący do kontroli pojemników oraz butelek z warstwą folii. Wyróżnia się tym, że wymaga mniej niż jedną dziesiątą średniej ilości promieniowania używanego w typowej inspekcji rentgenowskiej, tak więc ekspozycja na promieniowanie jest znacznie zredukowania. Jest to możliwe dzięki opracowanej dla systemu inspekcji Miho technologii RTG.

Zasadniczym elementem wysoce precyzyjnego inspektora poziomu napełnienia X-ray jest generator promieniowania rentgenowskiego, który w przeciwieństwie do tradycyjnych jednostek, w momencie procesu pomiarowego wytwarza promienie tylko przez krótki czas. Całkowite natężenie promieniowania stanowi więc jedynie ułamek tego, które jest generowane w przypadku tradycyjnych jednostek kontroli poziomu napełnienia RTG. Dokładna wartość jest uzależniona od ilości pojemników poddawanych inspekcji.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoki poziom dokładności
  • Precyzyjne określenie dokładnego poziomu napełnienia
  • Inspekcja puszek i kartonów pokrytych folią aluminiową
  • Mniejszy poziom promieniowania

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.