Wszechstronny system sortowania butelek

System sortowania i inspekcji, który może być zastosowany nie tylko po procesie etykietowania, ale również do sortowania pustych butelek przed lub po myciu w maszynie.

Wielozadaniowy system do sortowania i inspekcji

Wszechstronny system sortowania butelek Allround firmy Miho może w procesie napełniania pełnić dwie różne funkcje.

Po pierwsze: jako moduł rozbudowanej kontroli końcowej po procesie etykietowania; kontroluje wszystkie elementy napełnionych butelek oraz wszystkie widoczne optycznie cechy. Na przykład – jakość etykietowania, nadruk daty ważności oraz poziom napełnienia (jeżeli jest widoczny).

Po drugie, system Allround może być również zastosowany jako system do sortowania pustych butelek, zainstalowany przed lub za maszyną do mycia. Podczas pracy w tej roli butelki są sortowane pod względem wymiaru, kształtu i koloru, a w razie zapotrzebowania system może sprawdzać wydrukowane etykiety.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Projekt zapewniający maksymalną elastyczność
  • Możliwość zaprogramowania dla określonych czynności inspekcyjnych
  • Kontroluje wszystkie cechy widoczne optycznie
  • Możliwość kontroli obecności tłoczeń

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.