Tunel do obkurczania przy nakładaniu rękawa na pojemniki o różnym kształcie

Ustawienie ciśnienia i kierunku dysz wylotu pary w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów pakowania w rękaw foliowy wymaga najwyższego zakresu regulacji.

Precyzyjna regulacja przepływu pary przy pakowaniu w rękaw foliowy z parowym obkurczaniem

Tunele SteamPro firmy Karlville stanowią konwencjonalne rozwiązanie tunelowe, dzięki któremu klienci mogą nakładać rękawy termokurczliwe na opakowania różnego rodzaju i obkurczać je za pomocą w pełni regulowanego systemu rurowego w obrębie tunelu o długości 2 lub 3 metrów.
W obrębie każdej z indywidualnie sterowanych stref można regulować ustawienie każdej z rur w celu dopasowania do profilu butelek. Dysze można kierować w kierunku butelki pod wybranym kątem. Sterowanie przepływem odbywa się za pomocą podwójnych zaworów czaszowych oraz zestawu parowego z regulacją temperatury i ciśnienia.
Urządzenie może pracować z butelkami o średnicy do 160 mm lub szerokości do 350 mm, a skuteczna wysokość obkurczania wynosi 300 mm.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  •                                     niezwykle szeroki zakres opcji konfiguracyjnych
  •                                     wydajna, ekonomiczna praca
  •                                     mały profil podstawy
  •                                     łatwy dostęp do tunelu
  •                                     zabezpieczenie w formie odcięcia pary
Karlville to wiodący światowy specjalista w dziedzinie urządzeń przepakowujących oraz zastosowań rękawów termokurczliwych.