Tester komór rękawicowych

Umożliwia operatorom przeprowadzenie kontroli sterylności i spójności materiału w środowisku aseptycznym.

Do bezpiecznego przechowywania wszystkich API i związków aktywnych wymagających doskonałej izolacji.
Tester komór rękawicowych firmy Telstar Life-Sciences jest elementem wyposażenia izolatora, który ze względu na pracę w strefie krytycznej został zaprojektowany ze szczegółowym uwzględnieniem wszystkich zagrożeń, a dodatkowo obejmuje specjalnie opracowane protokoły monitorowania.

Zdolność izolacyjna komór rękawicowych jest zatem tak samo istotna jak pozostałych elementów systemu zintegrowanego, a prosty i łatwy sposób sprawdzenia spójności powierzchni jest jej kluczowym elementem.

Telstar ACE oferuje wykonywane indywidualnie systemy testujące umożliwiające szybki i łatwy pomiar skuteczności barierowej komór rękawicowych. Tester komór rękawicowych firmy Telstar pozwala na pomiary zarówno na miejscu jak i w trybie offline.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zintegrowany system
  • Łatwy pomiar skuteczności izolacyjnej komór rękawicowych
  • Umożliwia pomiary na miejscu jak i w trybie offline
  • Podstawa ze stali nierdzewnej 316L

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.