Suszarnia półkowa (tacowa)

Suszenie próżniowe są stosowane do usuwania wilgoci z delikatnych materiałów. Suszenie małych partii w laboratorium na potrzeby prac badawczo-rozwojowych lub usuwanie wilgoci z istotnych, aktywnych produktów farmaceutycznych wymaga starannej obróbki i kontroli. Suszarnia półkowa jest idealnym rozwiązaniem.

Suszenie próżniowe małych partii i produktów HPAPI – suszarnia półkowa

LaboDry firmy Italvacuum, to próżniowa, laboratoryjna suszarnia półkowa, tacowa. Zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania dotyczące suszenia małych partii oraz wymogów API. Posiada oddzielną konstrukcję komór i została zaprojektowana z myślą o instalacji komory rękawicowej. Można ją wyposażyć w akcesoria pomocnicze, jako kompletny moduł. LaboDry jest dostępna w wykonaniu z AISI 316L (1.4404), AISI 904L (1.4539) i ALLOY C-22 (2.4602), aby spełnić wymagania dotyczące odpowiedniego materiału do kontaktu z produktem. Jednostka jest idealna do zastosowań laboratoryjnych i w przemyśle farmaceutycznym.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

  • Izolacja wrażliwych materiałów dzięki instalacji rękawicowej
  •  Suszenie wielu partii jednocześnie dzięki konstrukcji w formie oddzielnych komór
  • Dodatkowa funkcjonalność dzięki akcesoriom pomocniczym tworzącymi kompletny moduł
  • Dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej, aby spełnić wymagania dotyczące kontaktu z produktem

Italvacuum is specialised in vacuum drying technologies for the processing of wet feed materials to produce active pharmaceutical ingredients (API) or fine chemicals.