Sortownik wagowy dla tabletek i kapsułek o obniżonym poziomie strat

Przy produkcji na średnią skalę wybór wszechstronnego sortownika wagowego o szerokich możliwościach i mogącego pracować z produktami o różnym kształcie i wielkości bez potrzeby modyfikacji i wymiany części pozwoli podnieść wydajność produkcji i zmniejszyć koszty instalacji. A fakt zmniejszenia ilości odpadów cennego produktu zapewnia jeszcze szybszy zwrot z inwestycji.

Sortownik wagowy o wysokiej precyzji oferujący oszczędności na kosztach poprzez zmniejszenie strat produktu

SADE SP240 firmy CI Precision jest sortownikiem wagowym o wysokiej dokładności i łatwości obsługi. Oferuje obsługę stałych dawek dla środowisk produkcyjnych w dużej skali. Ponadto jest wyposażony w dwa 60-litrowe zasobniki wejściowe na produkty i 2 kanały ważące do pracy z wydajnością do 9000 sztuk produktu na godzinę oraz łatwy w obsłudze interfejs operatora. Dzięki niemu sortownik SADE SP240 cechuje się dokładnością na poziomie +/- 1 mg.

Urządzenie pozwala na odzyskanie „dobrych” produktów z partii odrzuconej na podstawie ciężaru. To oznacza oszczędzanie cennego produktu i generowanie mniejszej ilości odpadów. Sortownik rejestruje wszystkie operacje sortowania i może drukować sprawozdania na podłączonej drukarce lub przesyłać je do komputera PC dla dalszej analizy. System zabezpieczeń dostępu ogranicza sterowanie tylko do uprawnionego personelu.

Zaprojektowany pod kątem wszechstronności sortownik SADE SP240 może pracować z szeroką gamą tabletek i kapsułek, a przestawienie między ich rodzajami nie wymaga wymiany części mechanicznych. Urządzenie SADE waży tabletki o wielkości do 20 x 24 mm oraz kapsułki o wielkości od 5 do 00 (możliwość dostosowania do pracy z większymi rozmiarami). Oprócz tego urządzenie można szybko i łatwo rozmontować w celu czyszczenia lub dezynfekcji.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zużywa produkty odrzucone ze względu na ciężar, zmniejszając poziom strat
  • Sortowanie szerokiej gamy dawek bez przestojów na wymiany części
  • Nadaje się do pracy ciągłej z wydajnością do 210 000 sztuk produktu na 24 godziny
  • Konstrukcja zgodna z GMP, wszystkie elementy kontaktujące się z produktem ze stali nierdzewnej lub tworzywa PEEK
  • Waga CI Precision o wysokiej dokładności

 

CI Precision (http://www.ciprecision.com) manufacturers world-leading solutions for weight sorting of capsules and tablets for R&D and small-scale production.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
CI Precision weight checking brochure.pdf application/pdf 0.31 MB