Sito wibracyjne do proszków kosmetycznych

Przygotowanie gęstych lub lepkich związków do użycia w produktach kosmetycznych może przysparzać trudności. Tradycyjne urządzenia przesiewające nie zawsze są gotowe do pracy z takimi substancjami, a otrzymywane na nich rezultaty dalekie są od idealnych warunków skutecznego i sprawnego przesiewania. Specjalnie zaprojektowane sito wibracyjne do trudnych związków pozwoli na znacznie szybszą realizację procesu oraz zwiększenie wydajności procesu bez uszczerbku dla jakości.

Sita wibracyjne wysokiej jakości stworzone do pracy z gęstymi, lepkimi i trudnymi produktami.

Seria sit wibracyjnych VV firmy Lorenzato została zaprojektowana specjalnie do pracy z najbardziej kłopotliwymi surowcami, których tradycyjne przesiewacze nie są w stanie szybko przetworzyć.

Sita są dostępne w 2 wielkościach dobieranych według potrzeb produkcyjnych klienta. Urządzenia wibracyjne serii VV są solidnie wykonane, a pełna konstrukcja ze stali nierdzewnej 304L zapewnia wysoką trwałość użytkową i łatwość czyszczenia.

Przesiewacze serii VV mogą być przystosowane w razie potrzeby do pracy ciągłej. Są one napędzane silnikami 2- lub 4-biegunowymi pracującymi z prędkością 3000 obr./min., które generują trójwymiarowy schemat drgań. Dzięki temu siatka sita jest odporna na zatykanie, a urządzenie jest w stanie poradzić sobie ze szczególnie gęstymi i lepkimi substancjami.

Sito wibracyjne zostało zaprojektowane z uwzględnieniem prostoty i łatwości obsługi. Dzięki osadzeniu na solidnych kółkach urządzenie można łatwo przemieszczać, a obsługa sprowadza się do dobrze zabezpieczonego włącznika.

W porównaniu do tradycyjnych urządzeń przesiewających sita wibracyjne serii VV są niezwykle łatwe w czyszczeniu, co skraca czasy przestojów.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zaprojektowany do pracy z najbardziej kłopotliwymi proszkami i cieczami
  • Realny, trójwymiarowy ruch drgań skutkujący najbardziej wydajnym przesiewaniem bez zatykania otworów
  • Łatwy w obsłudze i przenoszeniu, zaprojektowany do pracy ciągłej
  • Łatwiejszy do czyszczenia niż tradycyjne sita
  • W pełni nierdzewna konstrukcja gwarantująca wytrzymałość i trwałość użytkową.

 

Starting in the production of high precision stamps and dies for jewelry industry, Lorenzato used its experience and reliability to start the production of machines and moulds for cosmetic industry.