Ramię górnego nalewu

Bezpieczny załadunek lub rozładunek cieczy od góry zbiorników cystern drogowych lub kolejowych, małych lub dużych paletopojemników, kontenerów-cystern, beczek 200-litrowych itp.

Bezpieczny i bezproblemowy załadunek cieczy od góry cysterny/zbiornika

Ramiona górnego nalewu KANON są dostępne w wielu różnych wersjach dostosowanych do przeznaczenia. Mogą to być ramiona do otwartego systemu nalewu, jaki jest najczęściej stosowany przy różnych produktach w różnych sektorach przemysłu. Mogą one być także zaprojektowane do przeładunku zamkniętego stosowanego do agresywnych cieczy występujących w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.

Ramiona nalewcze mogą posiadać linię powrotu oparów oraz przewód sprężonego powietrza. Mogą one być wyposażone czujnik górnego poziomu cieczy (czujnik z rurką pęcherzykową lub detektor elektroniczny). Aby zapobiec pienieniu lub nagromadzeniu ładunków elektrostatycznych stosuje się teleskopową rurę nalewczą. Rozbudowanie ramienia o siłownik dociskający zapobiegnie unoszeniu ramienia podczas nalewu, a dodanie odchylacza strumienia na rurze nalewczej zapobiegnie kapaniu.

Ramiona górnego nalewu Kanon są wyposażone w cztery złączki obrotowe na linii produktu oraz układ wyważający oparty o przeciwwagę lub wielosprężynowy siłownik równoważący.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Ergonomiczna budowa produktów Kanon eliminuje uciążliwość pracy fizycznej operatora
  • Wydajne i oszczędne
  • Dostosowane do załadunku w układzie szczelnym lub zamkniętym.
  • Wszystkie złączki obrotowe są wyprodukowane w sposób umożliwiający łatwy serwis bez konieczności demontażu całego ramienia
  • Kompaktowa budowa, dzięki której do prawie każdej istniejącej instalacji można dobrać pasujące ramię

KANON Loading Equipment B.V. oferuje rozwiązania w zakresie odgórnego i dolnego nalewu trudnych cieczy do cystern kolejowych i samochodowych. Jest holenderską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń załadunkowych i wyładunkowych do obsługi tankowców oraz cystern kolejowych i samochodowych. KANON jest firmą o zasięgu światowym, działa za pośrednictwem sieci wyszkolonych pośredników i przedstawicielstw zdolnych promować wszystkie cechy produktów KANON.

Systemy załadowcze KANON są stosowane do przeładunku szerokiej gamy cieczy i gazów, w warunkach kriogenicznych i wysokotemperaturowych, również do najbardziej niebezpiecznych lub agresywnych płynów. Kanon dostarcza wyposażenie bezpośrednio do klientów we wszystkich obszarach przemysłu przetwórczego, w tym do przemysłu chemicznego, petrochemicznego, terminali magazynowych, przemysłu farmaceutycznego, producentów żywności i napojów. Firma współpracuje również z czołowymi międzynarodowymi biurami inżynierskimi.