Ramię dolnego nalewu

Ramiona dolnego nalewu/rozładunku są podłączane do złącz obrotowych z boku lub z tyłu cysterny przewożącej płyny.

Bezpieczny i bezproblemowy przeładunek cieczy po podłączeniu do cysterny od boku lub od tyłu

Ramiona dolnego nalewu Kanon służą do przeładunku cieczy w układzie otwartym lub zamkniętym. Przy przeładunku produktu w układzie otwartym używane jest pojedyncze ramię nalewcze. W zamkniętym układzie przeładunku jednocześnie używane są dwa ramiona dolnego przeładunku. Przeładunek w układzie zamkniętym jest wymagany w przypadku cieczy o niskiej gęstości.

Ramiona nalewcze Kanon są wyposażone w pięć złączek obrotowych oraz wielosprężynowy siłownik równoważący. Dzięki zastosowaniu siłowników równoważących Kanon manewrowanie ramionami dolnego nalewu w pełnym zakresie ruchu wymaga jedynie minimalnego wysiłku.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Bezpieczniejsze w obsłudze niż ramiona górnego nalewu – cała operacja odbywa się z poziomu podłoża
  • Szybsze wykonanie podłączeń oznacza skrócenie całkowitego czasu przeładunku
  • Ergonomiczna budowa produktów Kanon eliminuje uciążliwość pracy fizycznej operatora
  • Możliwość jednoczesnego podłączenia i przeładunku do siedmiu linii produktów wraz z powrotem oparów
  • Wszystkie złączki obrotowe są wyprodukowane w sposób umożliwiający łatwy serwis bez konieczności demontażu całego ramienia

KANON Loading Equipment B.V. oferuje rozwiązania w zakresie odgórnego i dolnego nalewu trudnych cieczy do cystern kolejowych i samochodowych. Jest holenderską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń załadunkowych i wyładunkowych do obsługi tankowców oraz cystern kolejowych i samochodowych. KANON jest firmą o zasięgu światowym, działa za pośrednictwem sieci wyszkolonych pośredników i przedstawicielstw zdolnych promować wszystkie cechy produktów KANON.

Systemy załadowcze KANON są stosowane do przeładunku szerokiej gamy cieczy i gazów, w warunkach kriogenicznych i wysokotemperaturowych, również do najbardziej niebezpiecznych lub agresywnych płynów. Kanon dostarcza wyposażenie bezpośrednio do klientów we wszystkich obszarach przemysłu przetwórczego, w tym do przemysłu chemicznego, petrochemicznego, terminali magazynowych, przemysłu farmaceutycznego, producentów żywności i napojów. Firma współpracuje również z czołowymi międzynarodowymi biurami inżynierskimi.