Przenośniki do kotłów odzysknicowych

Kotły odzysknicowe pozwalają odzyskać normalnie traconą energię z organicznych produktów ubocznych procesów przemysłowych takich jak odzyskiwanie celulozy metodą siarczanową.  Są to jedne z największych stosowanych obecnie procesów konwersji energii z użyciem biopaliw.  Ponieważ ceny energii na rynkach światowych wciąż rosną, rośnie również zainteresowanie na jeszcze bardziej energooszczędne systemy kotłów odzysknicowych.  Wymagające zastosowania tego typu wymagają urządzeń o wysokiej niezawodności, które mogą dostarczyć wyłącznie producenci z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pełny zakres przenośników do kotłów odzysknicowych od wiodącego w branży transportu materiałów dla przemysłu energetycznego

Działająca w dziedzinie przemysłowych systemów transportu materiałów od ponad 30 lat firma Raumaster oferuje pełną linię przenośników, kruszarek, dozowników i zaworów celkowych przeznaczonych do kotłów odzysknicowych. Rozwiązania obejmują przenośniki zbierające i transportowe z opcją wyładunku oraz zbiorniki do rozpuszczania i mieszania. Dodatkowo Raumaster może zaoferować urządzenia do transportu i składowania popiołu, które pozwolą usprawnić działanie kotła odzysknicowego. Urządzenia oferują niezawodną pracę bez przerw w działaniu procesu i są zaprojektowane oraz wykonane pod dane zastosowanie przez doświadczonych inżynierów w branży wspomagania pracy kotła i transportu materiałów. Firma Raumaster ma dobrą opinię w zakresie współpracy z klientem przy opracowywaniu sposobu zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań do każdego typu zadań transportu materiału związanego z użytkowaniem kotłów odzysknicowych.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Dobrze sprawdzone konstrukcje wiodącej marki w branży transportowania materiałów do i z kotłów.
  • Pełna gama produktów i rozwiązań do transportu materiałów nadających się do zastosowania przy kotłach odzysknicowych
  • Wszystkie urządzenia są zaprojektowane pod kątem niezawodnej pracy i braku przestojów
  • Dostępne urządzenia i rozwiązania do transportu materiałów zasilających i odbioru popiołu z kotła odzysknicowego

Fińska firma Raumaster działająca w przemyśle energetycznym jest synonimem światowej klasy jakości. Uplasowała się w centralnym miejscu w przemyśle poprzez ciągłe przyjmowanie nowych wyzwań, aby produkt końcowy był taki, jakiego klient wymaga. Celem Raumaster nie jest podążać za innymi, lecz wyznaczać nowe standardy w branży poprzez stały rozwój. Zakres systemów jest zależny od preferencji klientów – każda koncepcja jest indywidualnie omawiana.

Raumaster projektuje i produkuje urządzenia do obsługi paliwa stałego oraz biomasy.