Przenośnik podciśnieniowy wysokiej klasy

Stosowany, gdy wymagana jest konstrukcja wykonana na życzenie oraz występują wysokie wymagania higieniczne, np. w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym.

Możliwość zaprojektowania własnego przenośnika bez kompromisów w dziedzinie jakości

Seria przenośników piFLOW®p firmy Piab stanowi najlepszy wybór, gdy wymagane są najdoskonalsze rozwiązania.

Jest on zbudowany ze standardowych modułów, które można łączyć i zmieniać na nieskończenie wiele sposobów. Wszystkie podzespoły spełniają wysokie wymagania branż farmaceutycznej i przemysłowej. Przenośniki tego typu oferują możliwość stworzenia własnego przenośnika bez naruszania jakości.

Cechują się one łatwością obsługi i montażu, nadają się do wielu różnych zastosowań, na przykład transportu proszków i granulatu, zasilanie maszyn formująco-napełniająco-zamykających, załadunek i rozładunek worków big-bag, napełnianie i opróżnianie beczek lub worków, zasilanie młynów/przesiewaczy/mieszalników/rozdrabniaczy, transport tabletek lub produktów wrażliwych, a także wiele innych zastosowań na obszarach zagrożonych wybuchem lub o wysokich wymogach higienicznych

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wykonanie ze stali nierdzewnej ASTM 316L
  • Konstrukcja ze świadectwem dopuszczenia ATEX
  • Automatyczne czyszczenie filtra
  • Wszystkie materiały w kontakcie z przenoszonym produktem spełniają wymagania FDA
  • Przenośnik został zaprojektowany z uwzględnieniem wymogów USDA

Jako wiarygodny partner największych producentów, firma Piab rozwija i produkuje kompletne linie pomp próżniowych, oprzyrządowania, urządzenia do transportu próżniowego materiałów sypkich oraz przyssawki do zróżnicowanych procesów zautomatyzowanego przenoszenia materiałów i automatyzacji produkcji. Najnowsze technologie Piab pozwalają na projektowanie elastycznych systemów próżniowych o modułowej budowie.

Firma Piab z siedzibą w Szwecji jest światowym liderem, który posiada oddziały i dystrybutorów w ponad 50 krajach na całym świecie.