Przenośnik pneumatyczny w fazie gęstej do proszków i granulatów

W niektórych procesach wytwarzania i pakowania niezbędne jest zastosowanie mniejszego rozwiązania do transportu pneumatycznego. Odzysk materiału z napełniania worków lub odbiór pyłu u dołu filtrów wymaga kompaktowego i zintegrowanego przenośnika.

Odbiór i transport substancji nieściernych w fazie gęstej

Przenośniki pneumatyczne GA Combo firmy GVF Impianti idealnie nadają się do transportu w fazie gęstej substancji nieściernych, takich jak proszki i granulaty. Przenośniki są wyposażone w pneumatyczny zawór motylkowy PN16. Przenośniki GA Combo są wyposażone w łatwo dostępne panele sterowania funkcjami pneumatycznymi i elektrycznymi. Nadają się do montażu pod filtrem i pozwalają odzyskać materiał z maszyn do pakowania w worki. Przenośniki GA Combo, dostępne w wersjach o pojemności 24 litrów i 49 litrów, oferują prostotę i niezawodność w kompaktowej budowie. Przenośniki pneumatyczne firmy GVF cechują się wytrzymałą konstrukcją i mogą być wykonane ze stali węglowej lub nierdzewnej. Mogą one być stosowane do transportowania drobnych proszków lub substancji w formie granulatu, takich jak sadza, tworzywa sztuczne, fasola, orzechy i zborza.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

  • Pełne możliwości sterowania za pomocą łatwo dostępnych tablic sterowania funkcjami pneumatycznymi i elektrycznymi
  • Łatwe w obsłudze i niezawodne
  • Zapobiega zatykaniu się linii poprzez precyzyjne sterowanie parametrami pracy
  • Kompaktowa konstrukcja zajmująca mniej miejsca
  • Poprawa warunków w otoczeniu dzięki cichej pracy
Firma GVF Impianti jest wiodącym dostawcą systemów transportu substancji sypkich stosowanych w gałęziach przemysłu ciężkiego