Połączenia rurowe rozłączne zgodne z GMP

Układy rurociągów mogą posiadać nieobrobione połączenia spawane, zagięcia w kolankach i ostre kąty. Miejsca takie sprawiają trudności przy czyszczeniu i są trudne w utrzymaniu. Spawane sieci rurowe przy montażu są czaso- i pracochłonne, ponadto nie da się ich rozmontować w celu wysyłki lub przechowywania.

Szybkie tworzenie sieci rurowych

System ACON firmy Andocksysteme jest zgodnym z GMP rozwiązaniem połączeń rozłącznych w rurociągach. Z jego pomocą można zbudować sieć rurową o każdej konfiguracji. Złącza ACON są wodoszczelne i nadają się do zastosowań w przemysłach chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym. Czysta, aseptyczna budowa idealnie się nadaje do systemów technologicznych w pomieszczeniach czystych. Połączenia ACON nie posiadają zagięć, kątów, połączeń spawanych czy widocznych gwintów i dzięki temu są łatwe w czyszczeniu. Dzięki złączom ACON sieci rurowe są łatwe do wykonania, a koszty wysłania i montażu są znacznie obniżone.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

  • Łatwe do czyszczenia konfiguracje przeznaczone do warunków aseptycznych
  • Połączenia rozłączane umożliwiają demontaż w celu łatwego przechowywania
  • Pozwalają zmniejszyć do minimum koszty wysyłki i montażu
  • Szybka instalacja bez potrzeby prac spawalniczych
  • Modułowa konstrukcja pozwala na łatwe zwiększenie skali produkcji
Firma Andocksysteme specjalizuje się w projektowaniu i rozwijaniu wysokiej jakości produktów i rozwiązań dokowania i przenoszenia do substancji sypkich wymagających hermetycznego zamknięcia.