Optyczny regulator poziomu napełnienia

Dokładna inspekcja poziomu napełnienia dla przezroczystych, nieprzezroczystych oraz pieniących się płynów, kontrola właściwego dopasowania nakrętki.

Optyczna kontrola precyzji napełnienia

Regulator poziomu Newton Optical firmy Miho wykonuje kontrolę poziomu napełnienia z niezrównaną precyzją. Ten niezwykle dokładny pomiar poziomu jest oparty na kamerze optycznej o specjalnej konstrukcji. Obrazy są oceniane przez system przetwarzania obrazów Miho, zaprojektowany specjalnie na potrzeby czynności inspekcyjnych Miho.

Kontrola nakrętki: Miho Newton Optic 2 sprawdza, czy nakrętki są w pełni prawidłowo obsadzone. Ponadto przy użyciu dodatkowej kamery można sprawdzać kolorystykę oraz logo produktu. Ten optyczny regulator poziomu napełnienia wraz ze swoją innowacyjnością techniczną jest systemem o solidnym wykonaniu i tanim w utrzymaniu. W przeciwieństwie do maszyn pracujących dzięki zastosowaniu promieniowania lub technologii RTG nie mamy tu do czynienia z koniecznością dostosowania się do wymogów prawnych.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Ocena obrazów z użyciem technologii przetwarzania obrazu
  • Dodatkowa kamera do kontroli koloru i logo
  • System o solidnym wykonaniu
  • Precyzyjna inspekcja oparta na specjalnej kamerze optycznej

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.