Napełniarka worków do wlewów dożylnych

Napełniarki worków do kroplówek wymagają precyzyjnego wypolerowania elementów stykających się z workami lub cieczami. Powinny umożliwiać automatyczne korkowanie przy wysokiej wydajności produkcji oraz oferować łatwość czyszczenia z wysokim standardem higieny.

Liniowa napełniarka worków

Maszyny napełniające i korkujące BFIL firmy BRAM-COR do napełniania worków pozwalają uzyskać dużą wydajność produkcji. Możliwość szybkiej pracy maszyna zawdzięcza konstrukcji opartej o liniowe obwody hydrauliczne oraz wykonaniu z polerowanej na połysk stali AISI 316L w miejscach kontaktu z produktem. Dostępne są także opcje ręcznego i półautomatycznego napełniania worków.

W wersji BFIL-A napełnianie i korkowanie odbywa się automatycznie, a krata z tacą ociekową pozwala na zbieranie wszelkich rozlań. Precyzja dozowania wynosi zazwyczaj 99%, przy czym regulując przepływomierz można uzyskać dokładność nawet do 99,9%. Opcjonalne dodatki obejmują sterylny okap z przepływem laminarnym, zintegrowane przenośniki taśmowe oraz drukarki atramentowe.

Liniowe napełniarki z korkowaniem BFIL firmy BRAM-COR można zestawić z maszynami do mycia, korkowania i zaciskania, modułami etykietowania i przenośnikami taśmowymi. Można je zaprogramować do próżniowego odpowietrzania, wtrysku gazu oraz sterylnego powietrza.
Stanowisko BFIL wymaga do obsługi tylko jednego operatora. Cztery zintegrowane stanowiska pozwolą napełnić do 6000 worków po 500 ml na godzinę.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Opcje pracy automatycznej, półautomatycznej i ręcznej
  • Wykonanie ze stali AISI 316L oraz zgodność z wytycznymi CGMP
  • Możliwość zwiększenia wydajności poprzez zintegrowanie do czterech maszyn
  • Odpowietrzanie próżniowe oraz napełnianie gazem lub sterylnym powietrzem
  • Jeden operator nadzoruje cały proces

 

BRAM-COR (https://bram-cor.com) is developing and manufacturing water treatment systems. Also the company manufactures pharmaceutical processing, filling and packaging technology for liquid/sterile drug and viscous products.