Nadziewarka tłokowa do wtłaczania kremów do form

Idealna nadziewarka do kremów, która charakteryzuje się dokładnością i możliwością pracy z kremami zawierającymi cząstki o wielkości do 4 mm.

Bezpośrednia nadziewarka tłokowa do wtłaczania kremów do form

Nadziewarka RDM firmy HACOS to depozytor tłokowy. Ta prosta w działaniu maszyna doskonale sprawdzi się jako niezależny depozytor lub idealna nadziewarka do kremów współpracująca z linią do wylewania HML 720 S. System tłokowy z funkcją zasysania pozwala na niezwykle dokładne odmierzanie porcji.
Kremy mogą zawierać cząstki stałe o wielkości do 4 mm. Jest wyposażona w regulowany stół unoszący do podnoszenia form po każdym nałożeniu i oddzielenia nadmiaru masy. Mniejsza liczba części oznacza łatwość czyszczenia i krótsze przestoje przy produkcji.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Kremy mogą zawierać cząstki stałe o wielkości do 4 mm
  • Funkcja zasysania nadmiaru masy
  • Regulowany unoszony stół
  • Oddzielanie nadmiaru masy w przypadku nadzień o wysokiej lepkości

 

Hacos designs, develops, builds and installs machines for chocolate processing. From moulding and tempering to enrobing machines and cooling tunnels, spinning machines, including all peripheral equipment. Hacos specialises in the middle range capacities: Semi-automatic but still very flexible chocolate machines.