Morskie ramiona nalewcze

Do przeładunku płynów z i do tankowca lub przetłaczania płynów między zbiornikowcem a nabrzeżem wymagane jest połączenie za pomocą węża lub ramienia nalewczego. Dla przedsiębiorstw szukających rozwiązania przewyższającego węże przeładunkowe pod kątem bezpieczeństwa, łatwości obsługi i o większej trwałości użytkowej morskie ramię nalewcze są doskonałą odpowiedzią.

Morskie ramiona nalewcze spełniające wszelkie potrzeby w sprawie przeładunku cieczy

Morskie ramiona nalewcze Kanon są wytwarzane zgodnie z najnowszymi wymaganiami OCIMF oraz większych firm z sektora naftowego. Zapewniają one funkcję awaryjnego rozłączenia bez wycieku produktu mogącego spowodować zanieczyszczenie. Ramiona morskie Kanon wymagają minimum nakładu pracy konserwacyjnej, a wymiana każdej z uszczelek produktu odbywa się bez wznoszenia rusztowań lub demontażu całego ramienia.

Stosowany przez firmę Kanon system wyważenia za pomocą pojedynczej przeciwwagi poprzez umożliwienie łatwego i bezpiecznego manewrowania ramionami o napędzie zarówno ręcznym jak i hydraulicznym pozwala zaoszczędzić czas oraz nakład pracy przy użytkowaniu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wymagają minimum nakładu pracy przy serwisowaniu
  • Umożliwiają łatwiejszą i bardziej ergonomiczną obsługę
  • Możliwość sterowania ręcznego lub hydraulicznego
  • Mogą być wyposażone w praktycznie bezwyciekowy system awaryjnego rozłączenia Emergency Release System (ERS)

KANON Loading Equipment B.V. oferuje rozwiązania w zakresie odgórnego i dolnego nalewu trudnych cieczy do cystern kolejowych i samochodowych. Jest holenderską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń załadunkowych i wyładunkowych do obsługi tankowców oraz cystern kolejowych i samochodowych. KANON jest firmą o zasięgu światowym, działa za pośrednictwem sieci wyszkolonych pośredników i przedstawicielstw zdolnych promować wszystkie cechy produktów KANON.

Systemy załadowcze KANON są stosowane do przeładunku szerokiej gamy cieczy i gazów, w warunkach kriogenicznych i wysokotemperaturowych, również do najbardziej niebezpiecznych lub agresywnych płynów. Kanon dostarcza wyposażenie bezpośrednio do klientów we wszystkich obszarach przemysłu przetwórczego, w tym do przemysłu chemicznego, petrochemicznego, terminali magazynowych, przemysłu farmaceutycznego, producentów żywności i napojów. Firma współpracuje również z czołowymi międzynarodowymi biurami inżynierskimi.