Mobilny odwracacz palet

Obrócenie zpaletyzowanego ładunku może być wydajniejszym sposobem na wymianę palety niż konwencjonalne uniesienie i przytrzymanie.

Zmiana palet przez odwrócenie ładunku bez potrzeby ściskania towarów

Toppy Pharma Advance to urządzenie do wymiany palet. Jego zadaniem jest wymiana palety poprzez odwrócenie ładunku. Dzięki specjalnej zasadzie działania, która pozwala na prostą, szybką i bezpieczną wymianę palety urządzenie nie ściska ładunku zbyt mocno. Wszystkie operacje zmieniacza są sterowane za pomocą ekranu dotykowego. Urządzenie Toppy Pharma Advance może unosić i odwracać ładunki o ciężarze całkowitym 1000 kg umieszczone na paletach o wielkości 800×1200 mm lub 1000×1200 mm (paleta DIN). Ładunek może mieć wysokość wraz z paletą nawet 1550 mm.
Zmieniacz Toppy Pharma Advance, podobnie jak inne urządzenia firmy Toppy, spełnia wymagania najbardziej rygorystycznych przepisów europejskich oraz amerykańskich i ma wygładzoną powierzchnię z zaokrąglonymi krawędziami zgodnie z wymogami GMP. Urządzenie jest wyposażony w ekran dotykowy służący do uruchamiania jednym dotknięciem każdej z czynności maszyny.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Możliwość unoszenia ładunków o ciężarze do 1000 kg
  • Maksymalna wysokość ładunku (wraz z paletą) to 1500 mm
  • Wymiana palet następuje prosto, szybko i bezpiecznie
  • Urządzenie zapewnia najwyższy stopień higieny i łatwe utrzymanie w czystości

 

Toppy (http://www.toppy.it/) designs and manufactures mobile and stationary pallet changers, inverters and turners.