Maszyna do składania tacek

Tacki z tektury falistej występują w wielu formach i wielkościach.  Proces składania tacek można zautomatyzować, co pozwoli uzyskać jednostajnie wysoką jakość i zoptymalizować przebieg procesu.

Podajnik przykrywek do kartonów z tektury falistej

Maszyny Lantech do składania tacek można łatwo przystosować do danego rozmiaru i przestawić na inny format. Są one wyposażone w panel dotykowy, na którym wyświetlane są komunikaty oraz istotne ustawienia. Maszyny te posiadają wytrzymałą konstrukcję zapewniającą wysoką trwałość urządzenia oraz matrycę formującą z siłownikami dociskowymi, które zapobiegają rozmazywaniu kleju.

W oferowanych maszynach wycięte prefabrykaty są wyjmowane podciśnieniowo z poziomego zasobnika, przytrzymywane i umieszczane na miejscu. Mechaniczny wypychacz wciska prefabrykat do formy. W trakcie przenoszenia następuje precyzyjnie sterowane nakładanie kleju na wypustki do łączenia. Po umieszczeniu prefabrykatu na stanowisku formowania jest on dociskany przez regulowany moduł formujący. Boki tacki są jednocześnie dociskane od 4 stron.

Maszynę do składania tacek można skonfigurować do pracy w strefach o zwiększonej wilgotności oraz zagrożeniu wybuchem.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Maszyna składająca ma regulowaną długość i szerokość oraz jest łatwo dostosowywana do wielkości tacki.
  • Poprzez prostotę konstrukcji i zastosowanie niezawodnych podzespołów zmniejszono wymagania konserwacyjne
  • Maszyna może pracować w suchym środowisku o temperaturze w zakresie między 3°C a 40°C
  • Na panelu operatora umieszczone jest migające światło ostrzegawcze
  • Maszyna obsługuje wiele różnych rozmiarów tacek

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.