Maszyna do pakowania pudeł

Czy w Państwa firmie produkty w kwadratowych lub dających się ustawiać wielopiętrowo opakowaniach pakuje się w pudła tekturowe? Automatyczna maszyna do pakowania pudeł pozwoli zwiększyć wydajność i wyeliminować uszkodzenia produktów podczas umieszczania w pudłach kartonowych.

Najbardziej wydajna pakowarka pudeł do kwadratowych i piętrowalnych produktów

Pakowarki do pudeł firmy Lantech są dostępne w wersjach o różnych konfiguracjach dostosowanych do wymogów miejsca pracy. Konfiguracje z pobieraniem i wkładaniem oraz z załadunkiem górnym mogą łatwo osiągać 25 cykli na minutę, natomiast oferowane rozwiązania załadunku bocznego osiągają do 12 cykli na minutę. Maszyny mogą być wyposażone w osprzęt do obracania, przechylania lub przekręcania produktów w celu uzyskania pożądanych wzorów ułożenia.

Precyzyjny system sterowania układaniem steruje przesuwem pudła podczas jego składania i sklejania. System sterowania zapobiega zablokowaniu i uszkodzeniu produktów oraz gwarantuje uzyskiwanie pudeł o idealnych kątach prostych. Modułowa budowa tej serii produktów firmy Lantech zapewnia konkurencyjne ceny i krótkie czasy realizacji zamówień.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Konfiguracja maszyny umożliwiająca obracanie, pochylanie lub przekręcanie produktów
  • Brak zatorów, pudełka o zawsze prostopadłych ściankach
  • Eliminacja uszkodzeń produktów przy wkładaniu do pudeł
  • Przezroczyste osłony i kurtyny bezpieczeństwa chronią operatorów przed elementami mechanicznymi
  • Elektryczne przełączniki blokad wyłączają maszynę w razie otwarcia drzwiczek

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.