Maszyna do nakładania pierścieni gwarancyjnych na zakrętki

Niezawodność, jednostajna jakość nakłania i czas zmiany produktu to główne czynniki sukcesu w procesie nakładania zabezpieczeń gwarancyjnych.

Precyzyjne nakładanie w trybie ciągłym pierścieni gwarancyjnych na zakrętki

Przez ponad 30 lat produkty Karlville z serii Tampertec (300 oraz 600 butelek/minutę) były wyznacznikiem jakości dla wyspecjalizowanych technologii nakładania pierścieni gwarancyjnych.
W oparciu o kształtowy i wyjątkowy system pobierania i przenoszenia lub bezpośrednie narzucanie dzięki przechyleniu głowicy przecinającej nakładanie pierścieni odbywa się w sposób płynny, wyjątkowo postępowy i dokładny. Proces ciągłego podawania, zaginania i przecinania folii odbywa się dzięki kluczowej technologii opracowanej przez firmę Scheidegger.
Maszyna może przetworzyć do 1000 butelek na minutę przy poziomie niezaplombowanych butelek maksymalnie 5/10 000 sztuk – co odpowiada skuteczności na poziomie 99,5%. Urządzenia Tampertec można dostosować do zapotrzebowania klienta, są one w stanie nakładać pierścienie plombujące na produkty o średnicach od 8 mm do 85 mm.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • zmniejszone prawdopodobieństwo odrzuceń
  • czas przejścia na inny produkt poniżej 5 minut
  • unikanie częstych zatrzymań/wznowień procesu
  • eliminacja problemów z naprężeniem folii
  • kontrola procesu z lokalizacji zdalnej
Karlville to wiodący światowy specjalista w dziedzinie urządzeń przepakowujących oraz zastosowań rękawów termokurczliwych.