Mała oblewarka do czekolady

Czy prowadzisz produkcję na małą skalę, a mimo to potrzebujesz rozwiązań do oblewania czekoladą o najwyższej jakości? Oblewarki o wysokiej jakości rezultatów zazwyczaj są dostępne tylko dla linii produkcyjnych o dużej zdolności produkcyjnej, które są mało praktyczne i zbyt kosztowne przy produkcji na małą skalę. W Twoim przedsiębiorstwie sprawdzi się oblewarka do czekolady dopasowana do skali Twojej produkcji i budżetu, która będzie mogła zaoferować wszechstronność i najwyższą jakość.

Szybka, wszechstronna i łatwa w użyciu oblewarka pozwalająca uzyskać wysoką jakość przy produkcji na mniejszą skalę.

Oblewarka Aasted Babyflex została zaprojektowana specjalnie do tego, aby umożliwić osiąganie wysokiej jakości produkcji przy pracy na mniejszą skalę. Jest ona wyposażona w podajnik o szerokości taśmy 320 mm oraz stół odbiorczy o długości 1500 mm, a ponadto jest lekka, łatwo przenośna i demontowalna w celu czyszczenia i konserwacji.

Wbudowany wstrząsany stół umożliwia równomierne rozprowadzenie powłoki i uzyskanie gładkiego wyglądu, a ponadto poprzez możliwość pracy z użyciem czekolady, mas czekoladopodobnych i powłok na bazie cukru oblewarka Babyflex oferuje niezrównaną wszechstronność.

Nielsen Baby Flex marki Aasted może wykonywać oblewanie całkowite, częściowe, od spodu (podlewanie) oraz łączone. Oblewarki tej serii są skonstruowane całkowicie ze stali nierdzewnej w wykonaniu higienicznym i są łatwe do czyszczenia i konserwacji.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Praktyczny format dla produkcji w małej skali bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie prędkości i jakości
  • Szybki demontaż i czyszczenie pozwala skrócić przestoje i przyspieszyć proces przestawienia produkcji na inny produkt
  • Wbudowany stół ze wstrząsaniem gwarantuje jednostajne wyniki oblewania z gładką powierzchnią
  • Idealna dla mniejszych, bardziej delikatnych produktów lub do rozbudowy laboratorium nowych produktów i badań

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.