Liniowa etykieciarka do etykiet samoprzylepnych na buteleczki

Precyzyjne i trwałe etykiety na buteleczkach są niezbędne, aby uniknąć wypadków lub przedawkowania. Są one stale narażone na działanie płynów i dotyk, dlatego należy poświecić im szczególną uwagę, aby mogły sprostać wyzwaniu i pozostać nienaruszone nawet po intensywnym użytkowaniu.

Precyzyjne i niezawodne etykietowanie samoprzylepne

Urządzenie ETIMA MLP-3000 zostało skonstruowane tak, aby z pełną precyzją zapewniać trwałe etykietowanie samoprzylepne na różnych pojemnikach, w tym na powierzchniach owalnych, płaskich i cylindrycznych, a także spełniać różne wymagania dotyczące etykietowania, takie jak etykietowanie częściowe lub całościowe. Niezależnie od tego, czy pojemniki są wykonane ze szkła, cyny czy plastiku, MLP-3000 z łatwością zapewnia samoprzylepne etykietowanie wszystkich materiałów.

Etykieciarka może osiągnąć maksymalną wydajność 5000 pojemników na godzinę. Zaprojektowana z głowicami etykietującymi NOVEXX i systemem centrowania ORBITER,  zapewnia wyjątkową wydajność. MLP-3000 została zaprojektowana specjalnie dla sektora farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego i higieny osobistej.

Korzyści dla użytkownika

  • Separacja pojemników na wejściu za pomocą ślimaka podającego.
  • Głowice etykietujące NOVEXX i system centrowania pojemników ORBITER
  • Możliwość umieszczania etykiet zarówno z przodu, jak i z tyłu

 

ETIMA oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania, zapewniając najwyższą jakość i zaawansowaną technologię w procesach produkcji i pakowania.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure-Etima-MLPB-3000.pdf application/pdf 1.48 MB