Laboratoryjny homogenizator wysokociśnieniowy sterowany pneumatycznie

Oferowanie jednej jednostki do celów laboratoryjnych i produkcji farmaceutycznej na małą skalę oznacza maksymalne korzyści względem kosztów przy zakupie. Urządzenie zdatne do wielu procesów, w tym rozbicie komórek, redukcja wielkości cząstek, tworzenie stabilnych nano/mikro emulsji, praca z polimerami i liposomami. Wydajność tej stołowej jednostki wynosi do 15 litrów na godzinę i zapewnia laboratoryjną jakość wyników.

Sterowany pneumatycznie, kompaktowy, stołowy homogenizator o wszechstronnym zastosowaniu

Micro DeBEE, to kompaktowy homogenizator laboratoryjny, który może mieć zastosowanie także przy produkcji na małą skalę. Jednostka zasilana pneumatycznie jest w stanie przetwarzać próbkę o pojemności zaledwie 12 ml, osiągając wydajność aż do 15 l/godz., oferując tym samy wyjątkową elastyczność.

Urządzenie doskonale nadające się do celów badawczo-rozwojowych, o ciśnieniu 45,000 PSI/3100 bar (przy 150 PSI, 55 CFM). Dodatkowo ciśnienie zwrotne może wynosić 5,000 PSI/350 bar (dostosowanie do warunków procesowych).

Jednostka DeBEE jest prosta w obsłudze i wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i konserwacji (bez konieczności demontażu), co dodatkowo podnosi jej wartość.

Korzyści dla użytkownika

  • Elastyczność – możliwość stosowania w laboratoriach, ale też przy produkcji na małą skalę
  • Pełna konfiguracja czasu trwania procesu, ciśnienia, przepływu i nasilenia
  • Łatwość czyszczenia i konserwacji (bez demontażu)
  • Gwarancja skalowalności 100%