Kompleksowy system inspekcji skrzynek

Supernowoczesny system inspekcji skrzynek z zastosowaniem systemu kamery laserowej – sprawdzenie obecności butelek oraz kompletnego spakowania tac.

Dopasuj system inspekcji do różnych typów skrzynek i butelek

Kompleksowy system inspekcji skrzynek VC2 firmy Miho monitoruje skrzynki z butelkami po spakowaniu celem sprawdzenia obecności wszystkich butelek oraz kompletnego spakowania tac. Charakteryzuje się on nieznanym wcześniej zakresem możliwości, w tym rozróżniania odmiennych typów skrzynek i butelek.

Miho VC 2 osiąga maksymalny poziom uniwersalności i elastyczności dzięki opracowanej całkowicie od nowa kamery laserowej (podlegającej ochronie patentowej). W porównaniu do systemów inspekcyjnych działających w oparciu o czujniki lub stosujących tradycyjne metody z kamerami oferuje on korzyści takie jak jeszcze większa niezawodność oraz maksymalny komfort w zakresie obsługi i utrzymania.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Inspekcja skrzynek z butelkami po zapakowaniu
  • System uniwersalny i elastyczny
  • Łatwy w obsłudze i utrzymaniu
  • Niezawodność

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.