Kompaktowa wytłaczarka do mas piekarniczych

Czy planujesz wytwarzać najwyższej jakości produkty z jednej masy? Tradycyjne urządzenia mogą być zbyt agresywne i z powodu nadmiernego przerabiania masy mogą nie uzyskiwać najlepszej jakości. Potrzebne jest delikatne urządzenie pracujące z jedną masą, specjalnie zaprojektowane do produkcji najlepszych wyrobów z mniejszą wydajnością.

Kompaktowy, delikatny depozytor z wytłaczarką do jednej masy dla produkcji na mniejszą skalę

Aasted Alice to innowacyjne i przełomowe rozwiązanie do produkcji wyrobów cukierniczych wysokiej jakości. Zaprojektowany z uwzględnieniem delikatnych mas depozytor Alice dba o delikatne traktowanie masy od wlotu do etapu wytłoczenia, poddając ją absolutnie minimalnej ilości naprężeń i ścinania w trakcie przetwarzania przez maszynę.

Modułowa konstrukcja oznacza możliwość zaczęcia od wytłaczarki jednogłowicowej, a następnie dodania kolejnych modułów wytłaczania, które pozwolą otrzymać zaawansowany i skomplikowany produkt. Szeroka gama dysz kształtujących umożliwia uzyskanie wielu różnych rezultatów.

Alice został zaprojektowany do pracy z szeroką gamą mas, w tym z masą nugatową, marcepanową i migdałową, masłem orzechowym, nadzieniami napowietrzanymi, karmelami, nadzieniem do pralinek i wieloma innymi. Dzięki indywidualnemu sterowaniu temperatur zasobników i dysz można wytłaczarkę Alice dostosować tak, aby uzyskiwać za każdym razem idealne produkty.

Odnośnie potrzeb czyszczenia higienicznego lub zmiany produkcji Alice jest pierwszym depozytorem z wytłaczarką umożliwiającym pełne umycie po odłączeniu z linii. Wszystkie części są łatwe do przenoszenia i lekkie oraz mocowane na system szybkozłączy, co w połączeniu przyczynia się do skrócenia przestojów.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Praca z delikatnymi masami pozwalająca na wytwarzanie dopracowanych i kreatywnych produktów
  • Wysoce precyzyjna wytłaczarka ze zmianą parametrów na bieżąco na panelu dotykowym
  • Zaprojektowane od początku, aby ograniczyć do minimum postoje wymuszone przez czyszczenie, przejście na inny produkt czy konserwację
  • Dostępny z szerokościami taśm do 1200 mm

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Aasted Alice depositor and extruder brochure.pdf application/pdf 5.81 MB