Kompaktowa napełniarka monoblokowa

Napełnianie i kapslowanie butelek i pojemników w branży spożywczej, chemicznej i kosmetycznej z użyciem odrębnych maszyn jest kosztowne i mało wydajne. Nawet dla instalacji wielotorowych lepszym rozwiązaniem będzie łączona maszyna monoblokowa, która pozwoli zredukować koszty, a jednocześnie podwyższy wydajność produkcji.

Monoblokowa, łączona maszyna napełniająca i zamykająca

Maszyna napełniająca Monoblock firmy EFM jest łatwą w zastosowaniu, wszechstronną napełniarką przeznaczoną do napełniania i kapslowania pojemników z pokrywkami lub korkami ciśnieniowymi. Dzięki wyposażeniu jej w ekran dotykowy jest łatwa w obsłudze, a odczyt i zapisywanie informacji o wszystkich funkcjach odbywa się szybko i intuicyjnie.

Stosowana przez EFM filozofia projektowania polega na oferowaniu łatwo dostosowywanych maszyn, które sprawdzą się w wielu dziedzinach przemysłu. Napełniarka Monoblock może wykonywać wiele rodzajów napełniania, z dozowaniem za pomocą cyfrowego pomiaru przepływu, pomp tłoczkowych, pomp perystaltycznych i inne.

Przy zamykaniu opakowań dostępne są takie metody jak ręczne nakładanie pokrywek/kapsli lub w pełni automatyczny system pobierania i podawania zamknięć. Końcowe dokręcenie może odbywać się magnetycznie, serwomechanicznie, dociskowo, z zabezpieczeniem typu Pilfer Proof czy w inny wymagany sposób.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Idealna maszyna przy ograniczonej ilości miejsca
  • Opcja tańsza niż odrębna napełniarka i kapslowarka.
  • Wydajność dochodząca do 5000 sztuk na godzinę.
  • Skrócony do minimum czas przezbrojenia linii dzięki małej liczbie wymiennych części.

 

EFM (http://www.efmbv.nl) is a Dutch manufacturer with a short delivery time for fully automated, small to medium speed, filling and capping machines.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
EFM Compact Monoblocks.pdf application/pdf 0.12 MB