Kolumny monolityczne jednorazowego użytku

Kolumny chromatograficzne ze złożem monolitycznym do prac z dużymi białkami, wirusami, cząstkami wirusopodobnymi i pDNA wymagają wysokiej wytrzymałości konstrukcyjnej i ochrony przed zanieczyszczeniami. Cechy te zazwyczaj zapewnia stosunkowo droga stal nierdzewna klasy medycznej.

Rozdzielanie złożonych biocząsteczek na wytrzymałych, uniwersalnych kolumnach wielokrotnego użytku

Kolumny monolityczne jednorazowego użytku firmy CIMmultus™ BIA Separations cechuje wysoka wytrzymałość konstrukcyjna i profil wypłukiwania zgodny ze stalami nierdzewnymi klasy medycznej, a z drugiej strony ekonomika procesu jak dla urządzenia jednokrotnego lub wielokrotnego użytku.

Zastosowanie materiałów kompozytowych w obudowie o konstrukcji epoksydowej i zastosowanie powłoki Parylene C klasy VI wg USP na całej powierzchni czyni z kolumn CIMmultus™ bezpieczne i wydajne narzędzie.

Kolumny CIMmultus™ można stosować w każdym etapie procesu rozdzielania, a wielkość kanalików na poziomie 2 µm pozwalająca na konwekcyjny transport masy sprawia, że są one idealnym wyborem do oddzielania wirusów, cząsteczek wirusopodobnych, plazmidów, antyciał, białek PEGylowanych i innych dużych biocząsteczek.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • ekonomiczne w jednokrotnym i wielokrotnym użyciu (użycie w ramach jednej lub wielu partii)
  • Obniżone ciśnienie wsteczne i minimalny stopień zapychania się próbką
  • szybkie oddzielanie produktu i zatężanie rozcieńczonych próbek
  • wydajne usuwanie zanieczyszczeń o wysokiej masie cząsteczkowej w etapach oczyszczania końcowego
  • zgodność ze standardem cGMP
BIA Separations jest wiodącym przedsiębiorstwem opracowującym i wytwarzającym monolityczne kolumny chromatograficzne działające na zasadzie CIM® (konwekcyjne medium oddziałujące – Convective Interaction Media), które znajdują zastosowanie w produkcji, oczyszczaniu i analizowaniu dużych biocząsteczek.