Jednorazowy worek do przenoszenia proszków

W celu ochrony proszków farmaceutycznych i biofarmaceutycznych przed zanieczyszczeniem innymi produktami podczas przenoszenia można stosować pojemniki jednorazowe. Jednakże muszą być odporne na przebicia i inne przypadkowe uszkodzenia prowadzące do wydostawania się proszku. W celu skutecznego transferu proszku ich konstrukcja powinna umożliwiać łatwe dokowanie do współpracujących urządzeń.

Jednorazowe worki ładunkowe do wydajnego przenoszenia proszków

Jednorazowe worki ładunkowe firmy Ezi-Dock dla przemysłu farmaceutycznego są nie tylko rozwiązaniem idealnym, ale również wygodnym i niedrogim w użyciu. Dzięki specjalnym pierścieniom do dokowania stanowią równą konkurencję do pojemników o sztywnej budowie. Ponadto ich wzmocniona, 2-warstwowa konstrukcja ułatwia łączenie ze sprzętem bio- i farmaceutycznym i stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przekłuciem.
Ten wszechstronny produkt jest dostępny w wersjach o pojemności 2, 5, 10, 15, 25 i 40 litrów. Dobrze się łączy z wieloma różnymi urządzeniami stosowanymi w branży farmaceutycznej i biofarmaceutycznej, a połączenie jest zabezpieczane obejmami triclamp. Są one dostarczane w osobnych workach i pakowane po 25 szt. w pudełku.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Składane na płasko do przechowywania
  • Każdy worek ładunkowy jest oznakowany numerem partii i worka
  • Szeroki wybór pierścieni łączących ułatwia łączenie z innym sprzętem
  • Dostępne pokrywki zaślepiające z polietylenu HDPE
  • W razie potrzeby produkt może być dostarczony po sterylizacji promieniami gamma

Ezi-Dock Systems manufactures a high containment transfer systems for chemical, pharmaceutical and bio pharmaceutical industries.