Etykieciarka do etykiet plombujących typu tamper evident

Opakowania farmaceutyczne z lekami muszą być wyposażone w zamknięcie zabezpieczające, umożliwiające łatwe stwierdzenie próby manipulacji. Zamknięcia te są zaprojektowane z plombą, która musi zostać złamana przed otworzeniem, dając użytkownikowi informację, czy opakowanie zostało naruszone, czy nie. Naklejanie etykiet plombujących, informujących o próbie otworzenia wymaga jednak dużej precyzji.

Etykieciarka gwarantująca kontrolę nienaruszalności opakowań

Kompaktowa maszyna ML-CARTON firmy ETIMA może obsłużyć 24.000 pojemników na godzinę  – jest w stanie nakładać do 400 sztuk etykiet na minutę.

Poza aplikacją etykiet zapobiegającym niepożądanemu użyciu może być również wykorzystywana do tworzenia etykiet Bollino lub winietowych. Co więcej, można w niej zainstalować dowolny system Track & Trace oraz drukujący, co sprawia, że maszyna jest niezwykle elastyczna.

ML-CARTON jest dodatkowo zaprojektowany z podwójnym systemem odrzucania dla zmniejszenia ilości błędów. Każda stacja oddzielnie kontroluje kartony, co zapewnia większą wydajność i dokładność.

Korzyści dla użytkownika

  • Wysokowydajne urządzenie precyzyjnie nakleja etykiety winietowe i samoprzylepne
  • Integruje drukowanie online z systemami Track & Trace
  • Łatwość instalacji na istniejącej lub nowej linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości zapewnia wysoką wydajność i zrównoważony rozwój

 

 

ETIMA oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania, zapewniając najwyższą jakość i zaawansowaną technologię w procesach produkcji i pakowania.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure-EtimaPharma-TE-TAMPER-EVIDENT.pdf application/pdf 0.61 MB