Depozytor do wyrobów piekarniczych o pionowym ruchu głowicy

Czy szukasz sposobu na wytwarzanie największej możliwej liczby rodzajów produktów wytłaczanych/nakładanych, ale nie chcesz godzić się na kompromisy w zakresie jakości czy wszechstronności? Tradycyjne rozwiązania zostały opracowane tak, aby oferować najlepsze wyniki dla wąskiej gamy mas. Kompromisem w ich przypadku jest brak wszechstronności, który przekłada się na dłuższy okres zwrotu nakładów na takie spełniające tylko jedną funkcję rozwiązanie. Najnowsze depozytory uniwersalne do wyrobów piekarniczych pozwolą uzyskać doskonałe rezultaty dla szerokiej gamy mas dzięki użyciu największego wyboru procesów wytłaczania i depozycji.

W pełni modularna wytłaczarka i depozytor o najwyższej jakości do pracy z najszerszym wyborem mas

Maszyna Aasted Alice jest skonstruowana wokół elastyczności zastosowania oraz korzyści i oferuje doskonałe rezultaty przy użyciu szerokiej gamy mas.

Głowica maszyny Alice może być ustawiana ręcznie z automatycznym ruchem w pionie, lub też może być przemieszczana automatycznie w pionie i poziomie. Opcje głowicy pojedynczej, podwójnej lub potrójnej oznaczają wytwarzanie produktów nawet z trzech mas.

W celu skrócenia przestojów na utrzymanie, czyszczenie czy zmianę produktu Alice charakteryzuje się łatwym demontażem całego zespołu nakładającego w celu opłukania po usunięciu linii. Wszystkie części zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem lekkości, łatwości odłączenia i manewrowania w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Dzięki specjalnym narzędziom możliwe jest także czyszczenie bez demontażu z linii.

Narzędzia Aasted QuickShift nadają depozytorom Alice możliwości wytwarzania zadziwiającego zakresu produktów z prostą procedurą zmiany. Wśród opcji dostępne są możliwości jednoczesnego wytwarzania wyrobów dwubarwnych, cięcie żyłkowe dużych dodatków, nakładanie sekwencyjne, nakładanie z obrotem i wiele innych. Ponadto istnieje możliwość wykonania całkowicie zindywidualizowanych narzędzi dostosowanych do realizacji ściśle określonych wymagań.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Pełna dokładność i kontrola gwarantuje najwyższą jakość produktów końcowych
  • Szeroka gama opcji wytłaczania i nakładania oraz konstrukcja przystosowana do pracy z szerokim wyborem rodzajów mas sprawiają, że ta maszyna o doskonałym stosunku ceny do możliwości sprawdzi się w wielu różnych scenariuszach
  • Pakiet narzędziowy QuickShift i całkowicie odłączany moduł wytłaczająco/nakładający oznacza skrócenie czasu przejścia na inny produkt i czyszczenia
  • Daje się dostosować do potrzeb – możliwość dodania kolejnych głowic w przyszłości w miarę opracowywania nowych produktów

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.