Depozytor do napowietrzanych mas

Czy chcesz pracować z najbardziej delikatnymi, napowietrzanymi masami, zachowując najwyższą jakość produktów? Tradycyjne depozytory obchodzą się z nimi w sposób zbyt agresywny, prowadząc do uzyskania produktu o nierównomiernej jakości. Potrzebujesz delikatnego, a jednocześnie wszechstronnego depozytora, który pozwoli uzyskać rewelacyjne rezultaty z szeroką gamą składników o delikatnej konsystencji.

Ostrożne i precyzyjne nakładanie wszystkich rodzajów napowietrzonych mas – doskonały rezultat za każdym razem

Depozytor mas napowietrzonych ESA został zaprojektowany całkowicie od zera w celu uzyskiwania idealnych rezultatów z użyciem mas napowietrzonych. Zamknięty zasobnik i głowica o zamkniętej konstrukcji doskonale się sprawdzają z masami o wysokiej jak i niskiej lepkości.

Specjalnie skonstruowane tłoki depozytora ESA w połączeniu z delikatnymi i precyzyjnymi cyklami ruchu pozwolą zachować zarówno strukturę drobnych pęcherzyków jak i dużych pęcherzyków widocznych gołym okiem tak, aby spełnić wymagania produkcyjne.

Pełny zakres wszechstronności można zapewnić korzystając z opcji takich jak oscylacyjny ruch zasobnika podczas nakładania oraz wbudowane mechanizmy unoszenia form.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Precyzyjne i delikatne nakładanie mas napowietrzonych oraz nadzień na bazie tłuszczu z zachowaniem najwyższej jakości produktów
  • Łatwy do czyszczenia i utrzymania w krótszym czasie – konstrukcja z ramą C umożliwia łatwy dostęp oraz usuwanie/włączanie do linii
  • Mimo łagodnego posługiwania się masą maszyna oferuje wysoką wydajność na poziomie 3000 kg/godz i 20 cykli ruchu na minutę
  • Dodatkowe opcje pozwalają na wytwarzanie za pomocą tego depozytora szerokiej gamy produktów.

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.