Automatyczna pakowarka do wielopaków

Przygotowywanie wielopaków z Państwa produktami może być czasochłonnym procesem. Każda torebka z pakowarki wymaga sprawdzenia pod kątem szczelności, a następnie uważnie umieszczona w multipaku. Ze względu na ryzyko uszkodzenia produktu ten wrażliwy proces w branży spożywczej i przekąsek zazwyczaj jest prowadzony ręcznie.

Automatyczne i schludne pakowanie wielopaków

Maszyna ACM (Aligning Collating Multipackaging) firy Jongerius Hanco bezpośrednio odbiera produkty z pakowarki i ostrożnie je umieszcza zgodnie z zaprogramowanym przez użytkownika, schludnym schematem. Następnie produkty są pakowane w torbę (biodegradowalną) z utworzeniem atrakcyjnego i zorganizowanego wielopaku.
Ponieważ maszyna nie wymaga udziału człowieka, jej wydajność dochodzi do 140 toreb na minutę przy produkcji stałego strumienia gotowych multipaków. Mimo że maszyna znajduje zastosowanie głównie w branży przekąsek, może ona pracować z szeroką gamą produktów stałych w woreczkach o masie do 1 kg.
Oferowane przez firmę Jongerius Hanco są dwa rodzaje maszyn do wielopaków: typ ACM do formowania wielopaków z wielu rzędów produktów oraz ACM do pracy z pojedynczym rzędem produktów.

Korzyści dla użytkownika

  • Zmniejszenie kosztów pracy
  • Jednostajny strumień wytwarzanych wielopaków
  • Zwiększona szybkość produkcji

 

Jongerius Hanco (https://www.jongeriushanco.com) is a specialist in multi packaging machines for air filled snack bags.