Automatyczna owijarka ze stołem obrotowym

Oferowane owijarki folią stretch to jedne z najbardziej uniwersalnych, automatycznych owijarek ze stołem obrotowym w branży – są w stanie owijać różnorodne ładunki i osiągają wydajność do 70 palet na godzinę.

Precyzyjnie kontrolowane automatyczne owijanie folią stretch na stole obrotowym

Maszyny Lantech serii QL Automatics owijają do 70 palet na godzinę z większą siłą bez skręcania, zgniatania lub pękania folii i charakteryzują się szybką i łatwą wymianą rolek z folią.

Standardem w firmie Lantech jest obserwacja i zrozumienie zadania realizowanego w zakładzie klienta. Dzięki takiemu podejściu opracowana została technologia LeanWrap™, obejmująca między innymi system podawania folii Metered Film Delivery™, funkcję Guardian System™ oraz funkcję Pallet-Grip®.

Opatentowany system Metered Film Delivery™ gwarantuje, że folia jest podawana w precyzyjnie określonej ilości dopasowanej do podanej siły ścisku opakowania, wielkości i kształtu ładunku oraz podanej szybkości pakowania.

Funkcja Guardian System™ służy do nadzorowania procesu owijania. Ten inteligentny system uniemożliwia wysłanie ładunku, który nie został zapakowany w bezpieczny sposób. Dzięki analizowanym na bieżąco informacjom diagnostycznym chroni on przed awariami maszyny. Umożliwia on wyświetlanie i udostępnianie szczegółowych wykresów produkcyjnych.

Opatentowany system Pallet-Grip® zapobiega zsunięciu się ładunku z palety. Umożliwia on zamocowanie ładunku do palety za pomocą kikuta skręconego z folii.  Skręcony odcinek jest automatycznie umieszczany na dole tuż pod górną powierzchnią palety.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Brak skręcania, zgniatania lub pękania folii
  • Wymaga mniej prac konserwacyjnych i zapewnia mniejsze odkładanie się folii
  • Szczęka chwytaka odsuwa się na bok we wcześniejszym momencie cyklu owijania
  • Bramka dostępowa z wyłącznikiem blokady powoduje zatrzymanie maszyny w razie otwarcia bramki

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.