Automatyczna napełniarka do tuszu do rzęs

Czy poszukujesz możliwości zwiększenia wydajności i wielkości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów? Przy większej skali produkcji mniejsze maszyny wymagające ręcznego udziału są często fałszywym źródłem oszczędności. Tylko w pełni zautomatyzowane systemy, które dzięki modułowej budowie mogą „rosnąć” wraz z wymiarem produkcji mogą zapewnić wymagane obniżenie kosztów i poprawę wydajności.

Całkowicie automatyczna linia do napełniania, zamykania pojemników z tuszem do rzęs połączona z systemem kontroli jakości

Dodanie opcjonalnych modułów do automatycznego podawania butelek i wkładania zakrętki z pędzelkiem można stworzyć całkowicie zautomatyzowaną linię produkcyjną – oferującą fantastyczne oszczędności wynikające z efektywności.

Będąca w stanie wyprodukować do 3000 sztuk na godzinę linia IDM Automation MF-301 może automatycznie odrzucać wadliwe produkty, oferując dzięki temu lepszą jakość końcową i mniejszą liczbę zwrotów.

Może ona współpracować z urządzeniami do etykietowania i pakowania z utworzeniem kompletnej i całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność produkcyjna z minimum czynności wykonywanych ręcznie – obniżenie kosztów i zwiększenie produktywności
  • Wbudowana kontrola jakości odrzuca produkty bez włożonego pędzelka, niecałkowicie napełnione itp.
  • Na początek pracująca w oparciu o ręczne podawanie butelek i wkładanie pędzelków z możliwością rozbudowania o funkcje zautomatyzowane – pełna wszechstronność i dostosowanie do planowanego poziomu nakładów inwestycyjnych i kosztów pracy.

IDM Automation (http://www.idmautomation.it/) jest producentem najnowocześniejszych maszyn do napełniania opakowań lakierem do paznokci i maskarą.