Autoklaw laboratoryjny GMP do sterylizacji parą nasyconą

Do sterylizacji w środowisku laboratoryjnym szerokiej gamy produktów: o litej lub porowatej strukturze oraz cieczy.

Doskonała wydajność sterylizacji substancji i materiałów laboratoryjnych

Autoklawy Sterilab firmy Telstar Life-Sciences to urządzenia do sterylizacji parowej zaprojektowane do przetwarzania i sterylizacji szerokiej gamy produktów: zarówno porowatych jak i o litej strukturze oraz cieczy: pojemników szklanych, nośników kultur bakterii, koszyków, klatek i butelek itp. używanych również do trzymania zwierząt, oraz odpadów laboratoryjnych i wielu innych.

Autoklawy laboratoryjne GMP sterylizujące parą nasyconą wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, wykonaniem GMP oraz zgodnością z odpowiednimi przepisami europejskimi, takimi jak: norma EN 285, dyrektywa PED czy oznakowanie CE.

W przemyśle biofarmaceutycznym autoklawy są stosowane w zastosowaniach nie wymagających wykonania GMP, takich jak procesy odkażania, prace badawczo-rozwojowe, kontrola biologiczna itp.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zaprojektowane do przetwarzania szerokiej gamy produktów
  • Wysokie parametry techniczne dostosowane do wykonania GMP
  • Do stosowania w czynnościach i procesach niezwiązanych ściśle z produkcją w warunkach GMP
  • Najbardziej uznana metoda sterylizacji produktów niewrażliwych na temperaturę
  • Bezpieczna i niezawodna konstrukcja

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.