Autoklaw GMP

Do sterylizacji odpornych na działanie temperatury produktów i substancji stosowanych w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej doskonale nadaje się prezentowane urządzenie o konstrukcji odpornej na działanie temperatury i wilgoci.

Ergonomia i zdolności adaptacyjne

Autoklaw Sterimega firmy Telstar Life-Sciences to urządzenie do sterylizacji parowej zaprojektowane do pracy z szeroką gamą materiałów: zarówno porowatych jak i o litej strukturze oraz cieczy stosowanych w produkcji farmaceutycznej. Urządzenia cechują się wysokimi parametrami technicznymi, wykonaniem GMP oraz zgodnością z odpowiednimi przepisami europejskimi, takimi jak: norma EN 285, dyrektywa PED czy oznakowanie CE. Każdy z autoklawów GMP można zaadaptować do wymagań dodając różne funkcje techniczne rozszerzające jego możliwości.

Sterylizacja parą jest najpowszechniej stosowaną metodą sterylizacji produktów, które nie są wrażliwe na temperaturę. Jej zastosowania obejmują sterylizację cieczy w szczelnie zamkniętych opakowaniach odpornych na udar cieplny: leki wstrzykiwane w ampułkach, fiolkach itd.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Możliwość przetwarzania szerokiej gamy substancji
  • Wykonanie GMP zgodnie z obowiązującymi standardami europejskimi
  • Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb poprzez dodanie różnych funkcji technicznych rozszerzających możliwości zastosowania autoklawu
  • Całkowicie higieniczne wykonanie
  • Autoklaw GMP jest łatwy w obsłudze

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.