Autoklaw do sterylizacji mieszaniną pary i powietrza

Specjalnie zaprojektowany do sterylizowania dużych partii preparatów podawania pozajelitowego.

Najlepsza wydajność sterylizacji końcowej roztworów podawania pozajelitowego

Autoklawy Steridelta A firmy Telstar Life-Sciences do sterylizacji mieszaniną pary i powietrza cechują się konstrukcją przygotowaną specjalnie pod potrzeby sterylizacji preparatów podawania pozajelitowego w dużych partiach.

Do sterylizacji stosowana jest mieszanina pary i powietrza. Po załadowaniu komory jest do niej podawana para mieszająca się z powietrzem, dzięki czemu urządzenie nie wymaga pompy próżniowej. Mieszanina pary i powietrza jest poddawana cyrkulacji przez jeden lub kilka wentylatorów u góry komory. Ich celem jest możliwie szybkie zapewnienie dobrej jednorodności temperatury wewnątrz komory.

Urządzenia wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, wykonaniem GMP, a ponadto spełniają odpowiednie przepisy europejskie PED, oznakowania CE itp. Ich kompaktowa i modułowa konstrukcja umożliwia szybki montaż i uruchomienie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność produkcji
  • Ergonomia i elastyczność eksploatacyjna
  • Całkowicie higieniczne wykonanie
  • Sterylizacja odbywa się z użyciem mieszaniny pary i powietrza
  • Łatwe w obsłudze

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.