Konfekcjonowanie | Maszyny i urządzenia | Chemiczny

Maszyny i urządzenia do konfekcjonowania chemicznego obejmują pakowanie w szeroką gamę opakowań ochronnych, w tym pakowanie w worki, zgrzewanie, pakowanie w pudła i owijanie folią. Posiadamy szeroką gamę maszyn i technologii - od urządzeń małych, pakujących pojedyncze partie specjalistycznych produktów chemicznych, do wysokowydajnych maszyn działających w skali przemysłowej - które poprawią efektywność pracy w Państwa zakładzie oraz wpłyną na jakość oraz bezpieczeństwo produktu.Jest to istotne, gdyż magazynowanie i dystrybucja, przenoszenie opakowań, palet i innych pakietów przedmiotów wymaga obsługi przez specjalistyczne urządzenia. Nasi doświadczeni inżynierowie mogą służyć poradą przy wyborze przemysłowych urządzeń dla branży chemicznej w szerokim zakresie sektorów.

Pracujemy z naszymi klientami, aby dogłębnie zrozumieć ich specyficzne wymagania, co pozwoli nam bezstronnie doradzić najlepszą technologię dla ich zastosowania, wybrać najlepszego dostawcę i zapewnić płynne włączenie nowego urządzenia w ich wydział produkcyjny. Naszym celem jest sprawienie, by najnowsze technologie konfekcjonowania surowców chemicznych stały się łatwo dostępne dla naszych klientów.

Czytaj dalej
Znalezione rozwiązania: 5 według Twoich kryteriów wyboru.
  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA
Automatyczna owijarka pierścieniowa z obrotowym ramieniem

Automatyczna owijarka pierścieniowa z obrotowym ramieniem

Wyobraźmy sobie owijarkę folią stretch, która może owinąć do 180 pakunków na godzinę bez nadmiernego...

Kompaktowa nablatowa komora laminarna o poziomym przepływie powietrza

Kompaktowa nablatowa komora laminarna o poziomym przepływie powietrza

Poziomy (poprzeczny) przepływ filtrowanego na filtrach HEPA powietrza pozwala stworzyć przestrzeń umożliwiającą wykonywanie czynności w...

Nablatowe komory laminarne o poziomym przepływie powietrza

Nablatowe komory laminarne o poziomym przepływie powietrza

Poziomy (poprzeczny) przepływ powietrza oczyszczanego na filtrach HEPA pozwala utworzyć obszar roboczy klasy 5 wg...

Szafka laminarna o pionowym przepływie powietrza

Szafka laminarna o pionowym przepływie powietrza

Pionowy (skierowany w dół) przepływ powietrza oczyszczanego na filtrach HEPA pozwala utworzyć obszar roboczy klasy...

Komora o pionowym przepływie powietrza

Komora o pionowym przepływie powietrza

Zapewnia najwyższe poziomy ochrony operatora przed potencjalnie niebezpiecznymi lotnymi zanieczyszczeniami generowanymi podczas wykonywania ręcznych czynności...

  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA

Nie jesteś pewien czego szukasz?

       
Zadzwoń do nas i powiedz, jaki proces Cię interesuje! Każde wyzwanie produkcyjne jest inne.
Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, pomożemy znaleźć partnera, który może to zrobić.

Technologia mogąca spełnić wszelkie wymagania w zakresie pakowania

Świadczymy wparcie w wyborze odpowiedniej technologii pakowania, tak aby dopasować ją do specyficznych wymogów Państwa produkcji. Nasza oferta obejmuje oprócz rozwiązań do pakowania ogólnego przeznaczenia także najnowsze specjalistyczne maszyny pakujące przeznaczone do specjalistycznych procesów, takich jak opakowania samoprzylepne, hermetycznie zamykane saszetki, ciecze o dużej lepkości i innych wyspecjalizowanych wymagań. Możemy pomóc Państwu w wyborze spośród szerokiej gamy maszyn pakujących i zamykających, przeznaczonych do porcji o wielkości od 250 g do 10 kg i działających w szerokim zakresie prędkości.

Pakowanie w worki produktów sypkich, takich jak proszki czy granulaty w sposób szybki, czysty i pozbawiony strat na skutek przepełnienia wymaga użycia specjalistycznych maszyn. Poza tradycyjnymi maszynami do pakowania w worki i torebki papierowe i z tworzyw sztucznych pomagamy także w zakresie rozwiązań o niskim zapyleniu i z higienicznymi torebkami bottom-up. Dla procesów przemysłowych na dużą skalę możemy dostarczyć wysokowydajne workownice i specjalistyczne rozwiązania do pakowania worków big bag.

W aplikacjach o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa stosowany jest szereg rozwiązań ochronnych gwarantujących, że podczas pakowania lub rozpakowywania nie dojdzie do uwolnienia związków do atmosfery. Tam, gdzie utrzymanie integralności produktu jest uzależnione od warunków otoczenia podczas procesów pakowania, jesteśmy w stanie doradzić przy wyborze odpowiednich systemów wentylacyjnych, w tym osuszaczy wykorzystujących najnowsze technologie absorpcyjne. W przypadku rozwiązań do pakowania zbiorczego nasi inżynierowie doradzą w zakresie najnowszej technologii paletyzacji, w tym pakowanie w pudła i urządzenia do owijania w folię.

Kolejne po pakowaniu wyzwania związane z magazynowaniem i dystrybucją można rozwiązać za pomocą zrobotyzowanych rozwiązań i najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie zautomatyzowanych sterowanych laserem wózków towarowych.

Staramy się być dla naszych klientów inspirującym partnerem do rozmów i stale wyszukujemy nowych trendów i innowacji. Ściśle współpracujemy z siecią dobranych międzynarodowych partnerów. Nasi inżynierowie przechodzą cykliczne szkolenia z technologii pakowania w branży chemicznej. Pomagamy zakładom produkcyjnym w poprawie jakości procesów pakowania, a także zwiększeniu elastyczności i wydajności ich linii do transportu i owijania folią. Chętnie dowiemy się więcej o wyzwaniach, z jakimi Państwo się mierzą, po to by skontaktować Państwa z właściwym ekspertem!