Wszechstronny sortownik wagowy dla tabletek i kapsułek

Wybór farmaceutycznego sortownika wagowego o szerokich możliwościach i mogącego pracować z produktami o różnym kształcie i wielkości bez potrzeby modyfikacji i wymiany części pozwoli zmniejszyć koszty i poprawić wydajność produkcji. Taka wszechstronność jest oferowana nawet w urządzeniach do produkcji na małą skalę.

Łatwy w użyciu, wszechstronny sortownik wagowy do szerokiej gamy rodzajów dawek

SADE SP140 firmy CI Precision jest sortownikiem wagowym o wysokiej dokładności i łatwości obsługi. Oferuje obsługę wszystkich form i dawek dla środowisk produkcyjnych o małej skali. Ponadto jest wyposażony w pojedynczy, 60-litrowy zasobnik wejściowy na produkty do pracy z wydajnością do 4500 sztuk produktu na godzinę oraz łatwy w obsłudze interfejs operatora. Dzięki niemu sortownik SADE SP140 cechuje się dokładnością na poziomie +/- 1 mg.

Zaprojektowany pod kątem wszechstronności sortownik SADE SP140 może pracować z szeroką gamą tabletek i kapsułek, a przestawienie między ich rodzajami nie wymaga wymiany części mechanicznych. Urządzenie SADE waży tabletki o wielkości do 20 x 24 mm oraz kapsułki o wielkości od 5 do 00 (możliwość dostosowania do pracy z większymi rozmiarami). Oprócz tego urządzenie można szybko i łatwo rozmontować w celu czyszczenia lub dezynfekcji.

Urządzenie pozwala na odzyskanie „dobrych” produktów z partii odrzuconej na podstawie ciężaru. To oznacza oszczędzanie cennego produktu i generowanie mniejszej ilości odpadów. Sortownik rejestruje wszystkie operacje i może drukować sprawozdania na podłączonej drukarce lub przesyłać je do komputera PC.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Sortowanie szerokiej gamy dawek bez przestojów na wymiany części
  • Nadaje się do pracy ciągłej z wydajnością do 105 000 sztuk produktu na 24 godziny
  • Skrócenie czasu przestojów do minimum dzięki szybkiej i łatwej obsłudze technicznej
  • Waga CI Precision o wysokiej dokładności
  • Konstrukcja zgodna z GMP, wszystkie elementy kontaktujące się z produktem ze stali nierdzewnej lub tworzywa PEEK

CI Precision (http://www.ciprecision.com) manufacturers world-leading solutions for weight sorting of capsules and tablets for R&D and small-scale production.