Tester do próby spadowej dla ubitych proszków

Od produktów kosmetycznych w formie skompresowanych proszków wymaga się przede wszystkim zachowania swojego stanu podczas pakowania, transportu oraz użycia. Nowoczesny, niezawodny i łatwy w użyciu system do wykonywania próby spadowej jest idealnym sposobem na przeprowadzenie badań nowych formuł w warunkach laboratoryjnych oraz do bieżącej kontroli jakości wytwarzanych preparatów i mieszanin.

Stacjonarny tester do próby spadowej kosmetycznych proszków

Tester DP firmy Lorenzato należy do rodziny urządzeń zaprojektowanych specjalnie do wykonywania testów w branży kosmetycznej.

Dzięki małym gabarytom i niskiej masie jest łatwy do posadowienia i przenoszenia. Ręczna regulacja wysokości spadku odbywa się łatwo i prosto, a zakres ustawień wynosi od 0 do 500 mm. Umożliwia ona przeprowadzanie testów wyrobów prasowanych o wielkości od 20 do 120 mm.

Inicjowane przez operatora uruchomienie siłowników pneumatycznych zapewnia dokładne i powtarzalne warunki testów. Urządzenie do pracy wymaga jedynie podłączenia do instalacji sprężonego powietrza o ciśnieniu 6 barów.

W standardowej wersji powierzchnia upadku w testerze DP jest wykonana ze stali, jednakże można zamówić opcjonalnie powierzchnię marmurową.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Realizacja próby spadowej z wysoką dokładnością i powtarzalnością
  • Mały format pozwala na łatwe posadowienie i przenoszenie urządzenia
  • Precyzyjne sterowanie spadkiem za pomocą siłowników pneumatycznych
  • Opcjonalna powierzchnia upadku dla specjalnych wymagań

 

Starting in the production of high precision stamps and dies for jewelry industry, Lorenzato used its experience and reliability to start the production of machines and moulds for cosmetic industry.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_Lorenzato_Drop_test.pdf application/pdf 0.30 MB