Zbiornik do łączenia składników pudrów kosmetycznych

Produkcja wysokiej jakości pudru kosmetycznego wymaga idealnego wymieszania i rozdrobnienia takich składników jak pigmenty, proszki perłowe i spoiwa w puder bazowy. Kosmetyki w płynie wymagają dokładnego ujednorodnienia. Tradycyjne rozwiązania do mieszania z wysokim ścinaniem mogą wymagać dużej ilości czasu do uzyskania właściwych rezultatów i stwarzają ryzyko termicznej degradacji gotowego produktu. Wysokoobrotowy, w pełni zautomatyzowany mieszalnik z chłodzeniem wodą pozwala uzyskać najlepsze rezultaty już w krótkim czasie.

Wysokoobrotowy młyn rozdrabniający do proszków i cieczy o szerokim zakresie pojemności

Seria MD młynów Lorenzato obejmuje wysokowydajne młyny rozdrabniające opracowane specjalnie do produkcji kosmetycznej.

Dostępne w wersjach o pojemności od 12 do 180 litrów młyny MD są wyposażone w sterowanie na ekranie dotykowym i odznaczają się łatwością obsługi.

Zbiornik mieszalnika ze stali nierdzewnej 304 jest wyposażony w podwójny płaszcz. Za jego pośrednictwem następuje chłodzenie zawartości i kontrola temperatury przygotowywanej mieszanki.

Rama o rurowej budowie nadaje młynom MD wysoką sztywność i trwałość użytkową. Wszystkie wersje są wyposażone w automatyczny układ odwracania bębna dla łatwiejszego załadunku, wyładunku i czyszczenia.

Nóżki o pełnym zakresie regulacji umożliwiają montaż i wypoziomowanie mieszalnika w każdych warunkach.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Silnik wysokoobrotowy pozwalający na skuteczne i błyskawiczne wymieszanie
  • Obniżone ryzyko degradacji termicznej
  • Wybór pojemności w celu doboru do wymogów produkcyjnych
  • Intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy
  • Konstrukcja całkowicie ze stali nierdzewnej dla łatwości czyszczenia, dezynfekcji i trwałości

 

Starting in the production of high precision stamps and dies for jewelry industry, Lorenzato used its experience and reliability to start the production of machines and moulds for cosmetic industry.