Zawór hermetyczny jednorazowego użytku

W branżach farmaceutycznej, biofarmaceutycznej i chemicznej istotnym wyzwaniem jest bezpieczne wprowadzanie do układu cieczy i niebezpiecznych proszków. Najmniejsza możliwość narażenia ludzi lub wycieku może prowadzić do zanieczyszczenia przenoszonych substancji. Zawory motylkowe są dość kosztowne i trudne w użyciu. Technicy potrzebują lepszego rozwiązania, które będzie tańsze, szybsze i łatwiejsze w obsłudze.

Jednorazowy system do bezpiecznego przenoszenia proszków i cieczy

Zawory z tworzywa EZI_FLOW™ CSV4 firmy Ezi-Dock stanowią proste i wydajne rozwiązanie do przenoszenia cieczy i proszków w środowiskach farma- i biofarmaceutycznych. Innowacyjna konstrukcja tych zaworów oferuje najlepsze połączenie wysokiej szczelności i niskich kosztów. Sprawdzą się dobrze przy napełnianiu reaktorów, wytłaczarek, napełnianiu linii procesowych i wielu innych zastosowaniach.
Operator mocuje do zaworu EZI_FLOW™ worek ładunkowy z cieczą lub proszkiem. Następnie przekręca dźwignię w celu bezpiecznego połączenia ze sobą obu elementów. Po uzyskaniu hermetycznego zamknięcia można przesypać przez zawór zawartość worka ładunkowego.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysokosprawny zawór do bezpiecznego przeładowywania cieczy i proszków
  • Dostępne w wersji o wielkości czterech i sześciu cali, umożliwiają szybki przesyp przez zawór o pełnym przelocie
  • Cztery do pięciu razy tańsze niż stosowane w branży zawory motylkowe
  • Jednorazowe, wszechstronne urządzenie pozwalające na szybkie i bezproblemowe dostarczanie surowców do instalacji

Ezi-Dock Systems manufactures a high containment transfer systems for chemical, pharmaceutical and bio pharmaceutical industries.