Zamknięte systemy transferowe

System złączy transferowych o wysokiej skuteczności, łączący najwyższe bezpieczeństwo, łatwość obsługi i możliwość dokładnego czyszczenia, stosowany w produkcji farmaceutycznej i biofarmaceutycznej.

Wysoce zintegrowany system śluzowy, zapobiegający przypadkowemu naruszeniu zamknięcia

Produkty z serii Containment Transfer System (CTS) firmy Telstar Life-Sciences to uniwersalne połączenie różnych technologii oferujące wszechstronne możliwości przenoszenia produktów z zachowaniem bezpieczeństwa strefy zamkniętej. Spośród wielu dostępnych wersji różniących się wymiarami i wyposażeniem można łatwo wybrać model odpowiadający wymaganej klasie izolacyjności, poziomowi bezpieczeństwa i budżetowi.

Zamknięte systemy przenoszenia są dzięki właściwej konstrukcji najbardziej bezpiecznym sposobem przenoszenia produktu/odpadów lub przedmiotów do i z obszarów sterylnych. System całkowicie mechaniczny (nie wymaga zasilania) z urządzeniami zabezpieczającymi chroniącymi przed niewłaściwym działaniem (niezależnie od operatora) posiada mechanizm blokujący z kolorowymi wskaźnikami pokazującymi w sposób wizualny stan zamknięć śluzy.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Czystsze powierzchnie z mniejszą liczbą trudnych do wyczyszczenia miejsc oznaczają łatwość czyszczenia i higienizacji
  • Nieruchome drzwiczki z dokładnym mechanizmem pozycjonującym zapewniające łatwość obsługi
  • Drzwiczki z lustrzaną powierzchnią ułatwiają widoczność obszaru poniżej ramienia
  • Zdejmowane poliacetalowe nakładki umożliwiają wymianę elementów zużywających się
  • Łatwy montaż do sztywnych konstrukcji ściennych

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.