Zaawansowany tunel do nakładania rękawa foliowego

Maksymalna wszechstronność przy regulacji ciśnienia, temperatury i ich tempa przyrostu oraz ustawień pozwala pakować w rękaw szeroką gamę produktów.

Utrzymanie pełnej kontroli nad procesem nakładania w celu uzyskania maksymalnej wydajności linii.

Tunel Karlville SteamTec stanowi rozwiązanie wyższej klasy dla wszystkich obecnych na rynku firm dzięki zewnętrznej regulacji tempa przyrostu parametrów i sterowania procesem umieszczonym po jednej stronie urządzenia. Tunele są dostępne w wersjach o długości 2 lub 3 metry i posiadają z każdej strony 5 rur doprowadzenia pary.
Ich wydajność wynosi maksymalnie do 250 butelek na minutę, a dzięki mikrootworom tunele SteamTec pozwalają uzyskać płynną i homogeniczną mgłę pary. Zużycie pary, w zależności od zastosowania wynosi od 100 do 350 kg/godz., a jej wylot można dostosować za pomocą regulacji kąta i obrotu dysz na każdym etapie.
Na opakowania o wymiarach maksymalnych 170 mm (średnica) x 400 mm (wysokość) można nakładać rękawy o wysokości do 380 mm.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • maksymalne możliwości dostosowania do produktów
  • możliwość pracy z butelkami o wąskich szyjkach
  • energooszczędna praca
  • inteligentne sterowanie procesem na każdym etapie
  • eliminuje wymóg zapewnienia dodatkowej izolacji
Karlville to wiodący światowy specjalista w dziedzinie urządzeń przepakowujących oraz zastosowań rękawów termokurczliwych.